close
تبلیغات در اینترنت
کشوری كه 450 ميليون وبسايت پورن و سکسی دارد از حقوق بشر سخن می گوید!
loading...

همیار پلاس

عصر روز شنبه سوم خرداد مصادف با سالروز آزادسازي خرمشهر و روز ملي مقاومت، حسن عباسي در دانشكده حقوق و علوم سياسي دانشگاه تهران براي ايراد سخنراني با موضوع «درآمدي بر اعلاميه جهاني حق خدا» در مراسمي كه در اين دانشكده برگزار شده بود حضور يافت.  اين مراسم با پخش خلاصه‌ اي از سخنراني‌ هاي حسن عباسي طي سال‌ هاي گذشته در سالروز آزادسازي خرمشهر آغاز شد و با اجتماع دانشجويان در سالن، مراسم با قرائت قرآن و توضيحات ابتدايي مجري برنامه، شكل رسمي به خود گرفت.    پس از دعوت مجري از حسن عباسي، وی…

تبلیغات

کشوری كه 450 ميليون وبسايت پورن و سکسی دارد از حقوق بشر سخن می گوید!

تیربارچی بازدید : 964 شنبه 03 خرداد 1393 نظرات ()
عصر روز شنبه سوم خرداد مصادف با سالروز آزادسازي خرمشهر و روز ملي مقاومت، حسن عباسي در دانشكده حقوق و علوم سياسي دانشگاه تهران براي ايراد سخنراني با موضوع «درآمدي بر اعلاميه جهاني حق خدا» در مراسمي كه در اين دانشكده برگزار شده بود حضور يافت.

 اين مراسم با پخش خلاصه‌ اي از سخنراني‌ هاي حسن عباسي طي سال‌ هاي گذشته در سالروز آزادسازي خرمشهر آغاز شد و با اجتماع دانشجويان در سالن، مراسم با قرائت قرآن و توضيحات ابتدايي مجري برنامه، شكل رسمي به خود گرفت.

 

 پس از دعوت مجري از حسن عباسي، وی روي سن قرار گرفته و هنوز جملات خود را آغاز نكرده بود كه جمعيت با هياهوي بي‌جا و بي‌موقع يك نفر متعجب شد. البته اين شخص با شعارهاي مرگ بر منافق و مرگ بر اسلام آمريكايي توسط حضار به سكوت دعوت شد.

 حسن عباسي در آغاز سخنان خود ضمن تبريك سالروز آزادسازي خرمشهر و تبريك پيشاپيش عيد مبعث، صحبت پيرامون حق خدا را پيوند زدن ميان همين دو عيد خواند.

حسن عباسي ادامه داد: امروز در انگلستان لواط را به صورت رسمي درآورده‌اند و تحت نام حقوق بشر، همين را در ايران پيگيري مي‌كنند. آيا حق بشر، همان عمل قبيحي است كه يك قوم به نام قوم لوط برايش نابود شد؟

حسن عباسي در ادامه با برقراري شباهت ميان منشور حقوق بشر كوروش و اعلاميه حقوق بشر امروزي گفت: اولين بار كوروش با انتشار منشور حقوق بشر زمينه‌ساز گسترش امپراطوري خود شد و قاعده‌اش هم اين بود كه با دادن آزادي به ملل و تنها گرفتن خراج و ماليات آنان را به زير سلطه خود درمي‌آورد.

اكنون هم ايالات متحده با همين اعلاميه جهاني حقوق بشر به دنبال گسترش اميپرياليسم خود در جهان است؛ زيرا هر تمدني براي ارشد شدن يك سري قواعد جهان‌شمول را ارائه مي‌دهد.

وی افزود: در عالم به طور كل دو حق وجود دارد؛ حق طبيعي و حق الهي. حق طبيعي همان تبيين فيزيكال مناسبات طبيعي است؛ مانند قوانين فيزيك و نيوتون كه به آن متدولوژي گفته مي‌شود. از اين رو هر چيزي به نسبت كاركردي كه دارد تعريف مي‌شود.

حسن عباسي با اشاره به ماجراي يك پدر اتريشي كه چندين سال قبل دختر خود را در خانه زنداني كرده و از او چندين فرزند به دنيا آورده بود گفت: وقتي اين پدر را بازداشت كردند، فقط به دليل زنداني كردن دخترش در خانه او را محاكمه كردند و نه به خاطر برقراري رابطه نامشروع.

در آن زمان بحثي حقوقي در گرفت با اين موضوع كه اين مرد به لحاظ مسائل بايولوژيكي و فيزيكي كار اشتباهي انجام نداده است و از نظر حق طبيعي كاملا درست است. اين‌ها درمورد پرستش هم همين نظر را دارند.

حسن عباسي در ادامه گفت: اساسا متدولوژي در مورد پرستش مي‌گويد هر چيزي كه مي‌خواهي بپرستي را بپرست. امروز غربي‌ها براي هر موضوع اين چنيني يك حق توليد مي‌كنند.

امروز آمريكا 450 ميليون وب‌سايت پورن(porn) دارد كه 89 درصد كاربران آن آمريكاييان هستند. اين برنامه‌ها با انديشه داروين و فرويد تئوريزه مي‌شود. چرا؟ چون حق طبيعي است. اصالت لذت هم همين‌جا تعريف مي‌شود. مادامي كه چيزي نفع داشت، لذت داشت، سود داشت، آزاد است.

حسن عباسي در ادامه مي‌افزايد: اقتصاد اين‌ها هم همين وضع را دارد و اساتيد دانشگاه‌هاي ما مي‌گويند اين‌ها مسائل علمي است و دين حق دخالت ندارد. اگر اينگونه پيش برود، فردا متخصصين خانواده هم مي‌توانند بگويند كه مسائل جنسي علم است و دين حق دخالت در آن را ندارد.

حسن عباسي در بخش ديگري از سخنان خود گفت: امروزه غرب به نئوپاگانيسم (كفركيشي جديد) خود افتخار مي‌كند. اما اسلام و قرآن هرگز با دين مخالف نبوده است اما در عين حال مي‌فرمايد الهي اعوذ بك من علم يا ينفع. چه علمي نفع نمي‌دهد؟ علمي كه براساس متدولوژي است لاينفع است؛ اين يك جاهليت مدرن است و يك رخنه علمي و معرفتي است. امروز بنيان حقوق بشر بر حقوق طبيعي گذاشته شده است.

رئيس انديشكده يقين در ادامه گفت: از سويي ديگر اما حق الهي مي‌گويد تو نيروي پرستش داري اما نبايد هر چيزي را بپرستي. جهتش مهم است. قبله‌مدار بودن مهم است.

حسن عباسي در ادامه با اشاره به داستان حضرت ابراهيم نبي و شكستن بت بزرگ و گلستان شدن آتش براي وي كار اين حضرت را آسان‌تر از كاري كه پيامبر اسلام (ص) كرد دانست چرا كه در صدر اسلام بت‌ها به درون خانه كعبه نفوذ كرده بودند و هم‌چنين كار امام زمان (عج) را سخت‌تر از پيامبرمان (ص) دانست چرا كه امام زمان (عج) بايد بت‌هايي كه ما در باورهاي خود ساخته‌ايم را بشكند.

ايشان در ادامه افزود: غرب در مسئله حقوق بشر زمين و قواعد خود را تعريف كرده است و بازي در زمين آنها و با قواعد آنها اشتباه است بلكه بايد زمين و قواعد خود را براي اين مسئله تبيين كنيم. اگر امروز حسن باقري‌ها و همت‌ها بودند به جاي فتح شهرهاي اشغال شده باورهاي مردم را فتح مي‌كردند.

رئيس مركز بررسي‌هاي دكترينال امنيت بدون مرز افزود: اكنون با اين توضيح دو دسته اعلاميه حقوق به وجود مي‌آيد؛ حقوق بشر مبتني بر حق طبيعي و متدولوژي، و همچنين حق الهي مبتني بر وحي. خداوند در قرآن به دوري از ربا اشاره فرموده در حالي كه اكنون در كره زمين به دليل استفاده از نظام مالي ربوي، 52 تريليون دلار بدهي وجود دارد و اين در حالي است كه كل درآمد كره زمين 45 تريليون دلار است.

حسن عباسي ادامه داد: اعلاميه حق خدا 3 فصل دارد: نخست حق خدا در نسبت با بشر. بدانيد كه در اعلاميه حق خدا، خدا هيچ نفعي ندارد. تمامي اين كار را بكن و آن كار را نكن‌ها حد خداست. حق خدا همان حد خداست. لا تقربوا الواحش، ربا، زنا و ... همه حدود الهي هستند.

دوم آنكه محيط زيست انسان اعم از زمين و فضا و دريا همگي بايد مورد احترام باشند و حفظ شوند زيرا فرمود ظهر الفساد في البر و البحر بما كسبت ايدي الناس. انسان امروز شيره جان زمين را مي‌كشد و هوا را آلوده مي‌كند و فساد را حتي به دريا هم كشانده است.

سوم آنكه حق نباتات و حيوانات بخشي از حق خداست. آيه 112 سوره توبه والحافظون لحدودلله را براي مومنيني آورده است كه حد خدا و حق خدا را رعايت مي‌كنند.

حسن عباسي گفت: قرآن مي‌فرمايد قتل نفس نكنيد. اما تا كنون تمدن غرب و مدرنيته چه كرده است؟ در طي 3 سال 200 هزار نفر را در سوريه به قتل رسانده است. در يك قرن 125 ميليون نفر را به قتل رسانده است كه فقط 52 ميليون نفرش در طول جنگ جهاني دوم بود.

آن‌هايي كه از هولوكاست دم مي‌زنند اگر چنين اتفاقي افتاده باشد چه كسي اين كار را كرده؟ مسيحيت پروتستان يا اسلام؟ چه كساني شيره جان آفريقا را در اين چند قرن اخير مكيدند؟ دهه 1990 در بيانيه‌اي به نام بيانيه غنا كه يك سند بين‌المللي است، خودشان اعلام كردند كه مجموعا 777 تريليون دلار سرمايه را از آفريقا دزديده‌اند تا با آن كشورهاي مثلا پيشرفته خودشان را بسازند. هنوز سهم قاره آسيا محاسبه نشده است.

امروز آمريكا و غرب به قدرت رسيده چون در 400 سال گذشته دستش در جيب ديگران بوده. در اين ميزان 777 هزار ميلياردي سهم انگليس به تنهايي 185 تريليون پوند است. اين حرفي است كه نايل فرگوسن در كتاب امپراطوري مي‌زند. غرب با حرف‌هاي دكارت و جان و لاك و غيره رشد نكرد بلكه با سفرهاي تاسماني و كريستف كلمب و ... رشد كرد. اين‌ها هيچ وقت در رسانه‌ها و دانشگاه‌هاي ما گفته نمي‌شود.

حسن عباسي در ادامه افزود: هر روش و متدي را كه در علم داريم بايد غشايي روي آن كشيده شود به نام غشاي ارزش. حقنه مي‌كنند كه هنر براي هنر؛ علم براي علم؛ تفكر براي تفكر و ... در حالي كه خودشان هيچ كدام از اينها را برنمي‌تابند.

اگر علم براي علم مطرح است چرا دانشمندان اتمي ما را مي‌كشيد؟ در هنر براي هنر اسلام‌هراسي و ايران‌هراسي مي‌كنند. چطور مي‌گوييد هيچ چيز مقدسي وجود ندارد ولي حقوق بشر شما مقدس است؟

رئيس انديشكده يقين افزود: امروز در فقه مترقي شيعه اگر كسي دوجنسي باشد به صورت كاملا قانوني مي‌تواند مشكلش را در بيمارستان‌ها حل كند اما اگر مشكل شما همان مشكل قوم لوط است جمهوري اسلامي به شما فضاي عرض اندام نمي‌دهد. شما مي‌خواهيد ما را شرمنده كنيد؟ شما خودتان بايد پاسخ آن 777 هزار ميليارد دلار را بدهيد.

وي ادامه داد: در انجيل و در قرآن آمده است كه به زنا نزديك نشويد. تمدني كه 450 ميليون وب‌سايت پورن راه‌اندازي كرده آيا حق دارد كه بيايد درمورد اخلاق حرف بزند؟ شما متهم هستيد. همانطور كه پيامبران گفتند فاتقوالله و اطيعون ما هم به شما مي‌گوييم به چه حقي 450 ميليون وب‌سايت پورن راه مي‌اندازيد و بعد شما ما را متهم مي‌كنيد كه چرا به هم‌جنس‌بازان ميدان نمي‌دهيد؟

وي افزود: قرآن مي‌گويد اگر به زنا نزديك شويد حرث و نسل شما يعني زن و فرزندان شما به هلاكت كشيده مي‌شوند. به آمار وحشتانك تعداد كودكان زنازاده جهان كه خود سازمان ملل منتشر كرده نگاه كنيد و ميزان پاكي كشورهاي اسلامي را در همين سند ببينيد.

حسن عباسي در ادامه افزود: بايد سجده شكر در پيشگاه خدايي گذاشت كه چنين پيامبري را فرستاد كه پيروان او در يك كشور 80 ميليون نفري اجازه تاسيس حتي يك وب‌سايت مستهجن را نمي‌دهد. چرا تمام علومي كه تمدن غرب دارد نتوانسته جامعه‌اش را تصفيه و پاك كند؟ از همين دانشكده حقوق دانشگاه تهران كسي مي‌آيد كه مي‌تواند خرمشهر را آزاد كند و دانشگاه تهران تا ابد مي‌توان به خودش ببالد براي چنين موجودي. زيرا حسن باقري آنقدر در دوران نوجواني و كودكي از لحاظ فكري و رواني پاك بود كه حكمت از قلبش به زبانش جاري شد.

حسن عباسي در بخش‌ پاياني صحبت‌هاي خود خطاب به ايالات متحده گفت: هر چه كه كنيد خداوند ربا را به محاق مي‌برد و خواه ناخواه شما در حال آب شدن هستيد. دلار شما در حال فروپاشي است و امروز در ايران جنبش مبارزه با ربا در حال همه گير شدن است. امروز قوه قضاييه با اقتدار يكي از همين دزدان را به دار آويخت و ما از اين قوه حمايت مي‌كنيم.

حسن عباسي ادامه داد: دلار آمريكايي امروز در حال فروپاشي است و اين فروپاشي دلار را ايران شروع كرد. بعد از آن روسيه و چين و بعد ژاپن هم جرات پيدا كردند و به اين جرگه پيوستند كه دلار را مانند ايران از معاملات خود كنار بگذارند. كار خوبي كه اين دولت در ماه‌هاي اخير انجام داد همين بود.

اين استاد دانشگاه پس از پايان صحبت‌هايش با بدرغه گرم دانشجويان سالن را ترك كرد.

برگرفته ازوبگردی2030 به نقل از مشرق

برچسب ها پورن , سکس , sex , porn , زنا , دختر , زن , لواط ,
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
سلام. به همیار پلاس خوش امدید. دامنه اصلی: www.hamyarplus.ir دامنه کوتاه متصل: www.rzr.ir ایمیل:info@tirbar.ir
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • میهن وب هاست
 • ایران سرور
 • قالب راست چین
 • آذر آنلاین هاست
 • آذر آنلاین
 • موسسه فرهنگی هنری صریر یزد (سرگرمی و بازی های فکری)
 • شبکه اعزام سخنران و استاد عمار یزد
 • نوشت افزار ایرانی اسلامی بهشت
 • فروشگاه آنلاین کتاب آسمان (پاتوق کتاب آسمان)
 • هاست نگار
 • فروشگاه لباس ایرانی اسلامی کساء یزد
 • تا شقایق...
 • تا شقایق...
 • شرکت دانش نگران
 • تا همیشه افتاب
 • ❤مَــטּ تِشنہ ے نگــ ـاه( ح س ے טּ ) م❤
 • دار الشهدا
 • اشک منتظران
 • خبرگزاری دفاع مقدس
 • نگارخانه ایرانی
 • عصر انتظار (بنر،پوستر و...)
 • شجره طیبه صالحین پایگاه حضرت ابوالفضل اهرستان
 • بجه های قلم
 • پــــارادوکـــس1
 • سایت ها و وبلاگ های لینکــ شده (دوستان)
 • پر از خالی...
 • پارادوکس paradox
 • حرم رضوی
 • ◄3چـــآدُرے حــآمـے جـَـلـیـلـے►
 • یــکی مراقــبه
 • ✔✔ سـنــــگـر مـجــٰــازی ✔✔
 • نقــاش فقیــر
 • دلتنگی برای او
 • خاطره
 • سه نقطه...
 • قول ســـدید
 • ●●● بـانـوی خـلـوت نـشیـن حـرم ●●●
 • مظهر زیبایی
 • جملات زیبا،عارفانه رسول طالبی
 • ★☆**★قبـــــیلـــه عــشـــقــــ★**☆★
 • بیاین انسان باشیم
 • منتظران مهدی
 • بسیجــی نتـرس
 • روح ســرد
 • ❤♡ وعـــ ـــده گــ ـــاه ♡❤
 • .•°°•.♥ صدراییان منتظر .•°°•.♥
 • صلی الله علیک یا اباعبدالله
 • منتظران ظهور
 • نازنین امـــام
 • چـــــــــــــادر خاکی
 • مدیریت مالی دانشگاه حائری میبد
 • ولایـــت فقیه
 • بصــیرت علوی
 • خطابه غدیر(سند حقانیت شیعه)
 • بچه های حـرم (هيئت جنةالحسين)
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • نظرسنجی
  آیا از وب سایت راضی هستید؟


  ارتباط با تیــربــار مجــازی

  به همیار پلاس خوش آمدید!

  پست های الکترونیکی تارنما:

  info@hamyarplus.ir

  hamyarplus@gmail.ir

  آدرس اصلی ما:

  hamyarplus.ir

  دامنه کوتاه متصل:

  ww.rzr.ir

  ارتباط در تلگرام، سروش و ایتا:


  @hamyarplus


  https://eitaa.com/hamyarplus


  http://sapp.ir/hamyarplus


  ارسال پیام و نظرات و گزارشات  آمار سایت
 • کل مطالب : 1137
 • کل نظرات : 744
 • افراد آنلاین : 8
 • تعداد اعضا : 257
 • آی پی امروز : 188
 • آی پی دیروز : 203
 • بازدید امروز : 4,315
 • باردید دیروز : 1,514
 • گوگل امروز : 7
 • گوگل دیروز : 5
 • بازدید هفته : 4,315
 • بازدید ماه : 89,760
 • بازدید سال : 479,568
 • بازدید کلی : 4,901,702
 • کدهای اختصاصی
  تبلیغات
  حرف دل شهدا..