close
تبلیغات در اینترنت
قتل عام مسلمین میانماری
loading...

همیار پلاس

قتل عام مسلمین میانماری

تبلیغات

هاست

انسان‌هایی که سازمان ملل آنها را انسان نمی‌داند +تصاویر (18+)

دیدارهای حاشیه‌دار کاترین اشتون در ایران و پس از آن ادعاهای واهی دبیرکل سازمان ملل درمورد نقض حقوق بشر در ایران، همچنین گزارش اخیر وزارت خارجه انگلیس ما را بر آن داشت گزارشی از نقض حقوق بشر و سکوت محض سازمان ملل در برابر این جنایات را منتشر کنیم.
وزارت خارجه انگلیس در گزارشی که به تازگی منتشر شده است از وضعیت حقوق بشر و دموکراسی در ایران ابراز نگرانی کرد.
 گزارش مداخله‌جویانه وزارت خارجه بریتانیا ضمن اشاره به آنچه افزایش امیدها به بهبود وضعیت حقوق بشر در ایران با روی کار آمدن حسن روحانی خوانده می‌شود، مدعی شده است که اقدامات اولیه ایران در زمینه بهبود حقوق بشر منجر به اقدامات اساسی نشده است.
 این گزارش همچنین با حمایت از اصحاب فتنه 88، اشاره می‌کند که در ماه نوامبر گذشته، حصر خانگی میرحسین موسوی و مهدی کروبی به هزارمین روز خود رسید.

همچنین دبیرکل سازمان ملل در گزارشی واهی ضمن ادعای نقض حقوق بشر در ایران، خواستار اقدام فوری برای آزادی برخی زندانیان شد و رئیس جمهور ایران را متهم کرد که به وعده‌های انتخاباتی خود عمل نکرده است. اگرچه  اینگونه گزارشات مغرضانه شورای حقوق بشر سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی موضوع جدیدی نیست اما در شرایطی که مذاکرات هسته ای میان ایران و غرب در مرحله حساس خود قرار گرفته است، این اظهارات و گزارشات، معنای سیاسی خاص خود را می یابد.

اظهارت بان کی مون به عنوان دبیرکل سازمان ملل در مورد وضعیت حقوق بشر در ایران در شرایطی است که در سایر نقاط جهان، از جمله در بحرین ، سوریه ، میانمار ، غزه ، زندان گوانتانامو موارد بسیاری از نقض گسترده حقوق بشر به فجیع ترین شکل ممکن...وجود دارد درحالیکه شورای حقوق بشر سازمان ملل و همچنین دبیر کل این سازمان، سکوتی تامل برانگیز در این فجایع اتخاذ کرده اند. در این گزارش رویکردهای دوگانه و ضد و نقیض سازمان ملل در مورد حقوق بشر در جهان، مورد بررسی قرار می گیرد.

متن کامل و تصاویر در ادامه مطلب

تیربارچی بازدید : 518 یکشنبه 24 فروردين 1393 زمان : نظرات ()

مرثیه‌ای بر یک نسل‌کشی خاموش؛میانمار؛ هولوکاست مسلمانان و سوغات هیلاری کلینتون

پس از سفر هیلاری کلینتون و تاکید بر انجام اصلاحات در میانمار تاکنون 50‌ هزار مسلمان میانماری کشته شده و به بیش از 5 هزار زن مسلمان نیز تجاوز شده است.


کشور میانمار (یا برمه - نامی که استعمارگران انگلیسی بر آن نهادند) از کشورهای جنوب شرقی آسیا و در همسایگی کشورهای چین، تایلند، لائوس و بنگلادش همسایه است. برمه در سال 1842 توسط بریتانیا اشغال و ضمیمه خاک هند تحت استعمار شده و "برمه بریتانیا" نام گرفت. استقلال برمه در سال 1948 مورد موافقت بریتانیا قرار گرفت و پس از استقلال به همراه منطقه آراکان، به میانمار تغییر نام داد.

در حدود یک میلیون نفر از جمعیت 55 میلیونی میامار را مسلمانان روهینگا تشکیل می‌دهند.

ورود اسلام به میانمار به قرن اول هجری و بوسیله تجار عرب به این کشور بازمی‌گردد. اما از زمان کودتای نظامی "نی‌وین" در سال 1962، مسلمانان از مناصب حکومتی و نظامی طرد شدند.

مسلمانان روهینگا عمدتا در غرب میانمار و در شمال ایالت راخین متمرکز هستند. دولت میانمار از 1962 هیچ‌گاه این اقلیت را به رسمیت نشناخته و آن‌ها را مهاجران غیرقانونی نامیده‌است. اما سازمان ملل در مورد مسلمانان میانمار معتقد است نسبت به این اقلیت ظلم بسیاری رفته و حقوق بشر در مورد آن‌‌ها رعایت نمی‌شود. مسلمانان روهینگا در میانمار از حمله فقیرترین افراد ساکن این کشور هستند که اکثریت جمعیت آن را بودائیان تشکیل داده‌اند.

متن کامل و عکس ها در ادامه مطلب...

تیربارچی بازدید : 970 جمعه 13 ارديبهشت 1392 زمان : نظرات ()

خبرگزاریهای مسلمین کجا هستند؟!

در حالی که هنوز نسل کشی و  قتل عام  مسلمین مظلوم میانمار ادامه دارد ،این خبر مهم و هولناک تنها خبری است که در خبرهای کوتاه به ان پرداخته میشود و یا اصلاً به آن پرداخته نمیشود!!!

البته از رسانه های غربی اگر غیر این بود تعجب اور بود ولی خبرگزاریهای کشورهای اسلامی شما دیگه چرا؟؟؟

انگار خبری مهم تر از المپیک و بالا و پایین رفتن قیمت ارز و طلا در این دنیا نیست!


این درحالی است که گزارشاتی مبنی بر اینکه بودایی‌ها در ایالت آسام هندوستان که در منطقه مرزی این کشور با برمه و

بنگلادش قرار دارد نیز مسلمانان این ایالات را مورد هجوم قرار داده‌اند هم به گوش میرسد.

باز هم از تمامی وبلاگ ها وصاحبان صفحات اجتماعی میخواهیم که بی تفاووت نباشند...


( انفال/ 72) اگر در راه دین از شما یاری طلبیدند بر شما واجب است که آنها را یاری کنیدتیربارچی بازدید : 1019 یکشنبه 22 مرداد 1391 زمان : نظرات ()

طرح گرافیکی در رابطه با قتل عام مسلمین در میانمار

حضرت محمد (ص) :
«هر کس صبح کند و به امور مسلمانان همّت نورزد، از آنان نیست؛
و هر کس فریاد کمک خواهى کسى را بشنود و به کمکش نشتابد، مسلمان نیست».
(کافى، ج ۲، ص ۱۶۴، ح ۵٫)سایر طرح های گرافیکی در ادامه مطلب.

تیربارچی بازدید : 1424 یکشنبه 22 مرداد 1391 زمان : نظرات ()

موج وبلاگی حمایت از مسلمانان مظلوم میانمار

اگر در راه دین از شما یاری طلبیدند بر شما واجب است که آنها را یاری کنید (سوره انفال ایه 72)


یکی از تاثیر گزار ترین رسانه های امروز سایت ها و وبلاگ ها هستند که روزانه تعداد بازدیدکنندگان زیادی را به خود اختصاص داده اند و تا حدودی تاثیر گزار هستند.

از این رو از تمام وبلاگ نویسان و کسانی که دارای صفحات اجتماعی (فیس نما، فیس بوک و....) هستند دعوت میشود تا با درج مطالبی پیرامون جنایات وحشیانه ای که در میانمار علیه مسلمانان مظلوم آن کشور توسط بودایی ها انجام میشود موجب اطلاع رسانی این موضوع به همگان شوند.

لازم به ذکر است سکوت و بی اعتنایی سازمان های حقوق بشر و رسانه ها (حتی رسانه ی داخلی هم به چند خبر کوتاه اکتفا میکند)موجب شده تا کمتر کسی از عمق فاجعه و جنایت علیه مسلمانان مظلوم میانمار با خبر شود.


نمونه ای از عنوان مطالب: "میانمار،نسل کشی مسلمانان در سکوت" ، " قتل عام مسلمین مظلوم میانماری" و...


کلمات کلیدی و برچسبها : میانمار در خون و اتش holocaust، genocide، massacre، نسل کشی، قتل عام، هولوکاست، میانمار، برمه، مسلمانان، بودائیان، حقوق بشر، سکوت، Burma، Myanmar، سازمان ملل


وبلاگ نویسان میتوانند ادرس وبلاگ خود را جهت درج لینک در بخش نظرات همین پست و یا با کلیک بر عکس زیر در بخش لینکهای موج وبلاگ نویس حمایت از مسلمین مظلوم میانمار ثبت کنند.

تیربارچی بازدید : 1442 جمعه 20 مرداد 1391 زمان : نظرات ()

تصاویری منتشر نشده از غفلت بیست ساله مان! + سخنان رهبری

بیست سال پیش؛ در طلیعه ماه مبارک رمضان رهبر انقلاب موضوعی را به مردم و مسئولین گوشزد میکنند که متاسفانه بیست سال  زمان میبرد تا همگان از خواب غفلت بیدار شوند ونسبت به فاجعه انسانی که برای همکیشان مظلمومشان در کشور دیگری در حال رخ دادن است آگاه شوند و احیانا برای جلوگیری از نسل کشی مسلمانان حرکتی انجام دهند.


مسئولین چند روز بعد از مردم بیدار میشوند، ظاهرا خوابشان کمی سنگین تر است و شاید بار مسئولیت بر دوششان سنگینی میکند؛ این بار نوبت به محکومیت ها میرسد که اینهم خودش به مثل کفش کهنه در بیابان است.! اما امان از برخی موضع گیری ها و محکومیتها که اگر به گوش مسلمانان میانماری برسد چه فکری میکنند در خصوص مسئول سیاست خارجی ام القرای جهان اسلام که به نوعی انگار گفته است حالا چند نفری را در میانمار کشته اند و الان هم کشتار متوقف شده است!

و صد البته با توجه به سخنان رهبری در بیست سال پیش این سوال پیش میاید که دستگاه دیپلماسی در آن زمان چه اقدام مثبتی برای یاری این مستضعفین انجام داده است؛ این نیز سوالی است!


اما؛متن زیر سخنرانی رهبر انقلاب در جمع روحانیون در اسفند ماه سال ۱۳۷۰ است ( وقتی که شاید بسیاری از ما اسم میانمار را هم نشنیده بودیم) به همراه تصاویری از اردوگاه های مسلمانان بی پناه و آواره میانماری که در وضعیت اسفناکی در بنگلادش به سر میبرند؛باشد که بخوانیم و ببینیم و برخیزیم…

متن کامل سخنرانی امام خامنه ای و عکسها در ادامه مطلب

تیربارچی بازدید : 1334 یکشنبه 08 مرداد 1391 زمان : نظرات ()

کباب کردن و قتل عام مسلمین میانبار + عکس

شب ها راحت و با خیال آسوده میخوابیم، و روزها با خیال آسوده به کار و زندگیمون میپردازیم.

در این ماه مبارک با آرامش و امنیت بپای سفره سحری و افطار میشینیم....

اما در همین دنیای ما مسلمانانی هستند که .....

در سانسور رسانه ای و سکوت مجامع بین الملی دارند زنده زنده سوزانده میشوند! به جرم مسلمانی تمام حقوقشان نقض میشود!اللهم العن اوّل ظالم ...

کشته شدن ۲۰ هزار نفر(منابع رسمی)،۵۲هزار نفر(منابع غیر رسمی)!!!
۹۰ هزار نفر آواره!!!
۱۷ روستا  ویران!!!

به۵ هزار زن تجاوز!!!

۳۰ هزار نفر ناپدید!!!


مسلمان اینها را بشنود و بی تفاوت باشد و خونش به جوش نیاید....؟!


رسانه ی ملی خودمان هم سکوت میکند.... فقط چند خبر مختصر...  نمیفهمم هم سویی با چیست؟!

رمضان شروع شده و مسلمین مظلوم میانمار سحری خون دل میخورند و افطار غصّه...

غصه تجاوز به ناموسشان! غصه زنده زنده سوزاندن فرزندان و برادرانشان!

غصّه نرسدن فریادشان به دنیا...!


عجب حقوق بشر و عدالتی دارد این دنیا ی ما!

کافیست سگشان در جایی از دنیا سقط شود!..ببین چگونه در بوق و کرنا میکنند..

آنوقت هم‌دینان‌مان را مثل...میسوزانند...گروه گروه میکشند و بعد میریزند در آبها نیلگون(!) خلیج بنگال!


ناز شصتد حقوق بشر و سازمان ملل و  مدعیان آزادی!


حالا مظلومان میانمار از ما کمک خواستند.

حدیث شریف حضرت محمد (ص) را یاد آور می‌شویم که فرمود:
«هر کس صبح کند و به امور مسلمانان همّت نورزد، از آنان نیست؛
و هر کس فریاد کمک خواهى کسى را بشنود و به کمکش نشتابد، مسلمان نیست».
(کافى، ج ۲، ص ۱۶۴، ح ۵٫)

نیز:

"اگر در راه دین از شما یاری طلبیدند بر شما واجب است که آنها را یاری کنید".
( انفال/ 72)


مسلمانی و معرفت حکم میکند که بی تفاوت نباشیم!

حالا شده با گذاشتن بنر بالا وبلاگ ها وبسایت هایمان و یا تجمع مقابل دفتر سازمان ملل.


عکسهای این جنایت هولناک را در ادامه مطلب ببینید.

اگه طاقت ندارید نبینید !!!


با استفاده از مطالب سایت ایرنا وبلاگ انجمن جلال آل احمد

با تشکر از فاطمه سادات حیدری
تیربارچی بازدید : 1881 سه شنبه 03 مرداد 1391 زمان : نظرات ()

نسل کشی مسلمانان میانمار + عکس

جام جم آنلاین: "مسلمانان میانمار در میان سکوت کشورهای مسلمان کشته می‌شوند، هیچ ملتی تاکنون این گونه در میان این همه خونسردی و سکوت بین المللی و بی خیالی دولت داخلی سرکوب نشده بود." اینها سخنان «شیخ عبدالله المعروف» روحانی مبارز اهل میانمار است.


بر اساس اطلاعات دریافتی گروه‌های تندرو بودایی با حمایت دولت اتحادیه جمهوری میانمار، دسته دسته مسلمانان را قتل عامّ كرده ، آتش می زنند به دریا می‌اندازند.

برمه یا همان اتحادیه جمهوری میانمار كشور فقیری است؛ تا 1948 تحت سلطه انگلستان بود و ذخایرش به یغما می‌رفت و امروز كه بیش از 6 دهه از استقلالش می‌گذرد؛ همچنان با فقر دست و پنجه نرم می‌كند؛ اما آنچه درباره این كشور تأسف‌آور است، تبدیل شدن آن به قتلگاه جدیدی برای مسلمانان است.


هنوز خاطره نسل كشی مسلمانان به دست صرب‌ها در سربرنیتسا و كشتار وحشیانه شیعیان مظلوم پاراچنار در پاكستان از ذهن‌ها محو نشده است كه انتشار تصاویر روستاهای ویران و جنازه‌های سوخته مسلمانان برمه، بار دیگر داغ كشتار مسلمانان بی‌گناه را زنده می‌كند....


متن کامل و عکسها در ادامه مطلب

تیربارچی بازدید : 1529 پنجشنبه 29 تير 1391 زمان : نظرات ()
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
سلام. به همیار پلاس خوش امدید. دامنه اصلی: www.hamyarplus.ir دامنه کوتاه متصل: www.rzr.ir ایمیل:info@tirbar.ir
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات
  لینک دوستان
 • هاست نگار
 • فروشگاه لباس ایرانی اسلامی کساء یزد
 • تا شقایق...
 • تا شقایق...
 • شرکت دانش نگران
 • تا همیشه افتاب
 • ❤مَــטּ تِشنہ ے نگــ ـاه( ح س ے טּ ) م❤
 • دار الشهدا
 • اشک منتظران
 • خبرگزاری دفاع مقدس
 • نگارخانه ایرانی
 • عصر انتظار (بنر،پوستر و...)
 • شجره طیبه صالحین پایگاه حضرت ابوالفضل اهرستان
 • بجه های قلم
 • پــــارادوکـــس1
 • سایت ها و وبلاگ های لینکــ شده (دوستان)
 • پر از خالی...
 • پارادوکس paradox
 • حرم رضوی
 • ◄3چـــآدُرے حــآمـے جـَـلـیـلـے►
 • یــکی مراقــبه
 • ✔✔ سـنــــگـر مـجــٰــازی ✔✔
 • نقــاش فقیــر
 • دلتنگی برای او
 • خاطره
 • سه نقطه...
 • قول ســـدید
 • ●●● بـانـوی خـلـوت نـشیـن حـرم ●●●
 • مظهر زیبایی
 • جملات زیبا،عارفانه رسول طالبی
 • ★☆**★قبـــــیلـــه عــشـــقــــ★**☆★
 • بیاین انسان باشیم
 • منتظران مهدی
 • بسیجــی نتـرس
 • روح ســرد
 • ❤♡ وعـــ ـــده گــ ـــاه ♡❤
 • .•°°•.♥ صدراییان منتظر .•°°•.♥
 • صلی الله علیک یا اباعبدالله
 • منتظران ظهور
 • نازنین امـــام
 • چـــــــــــــادر خاکی
 • مدیریت مالی دانشگاه حائری میبد
 • ولایـــت فقیه
 • بصــیرت علوی
 • خطابه غدیر(سند حقانیت شیعه)
 • بچه های حـرم (هيئت جنةالحسين)
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • نظرسنجی
  آیا از وب سایت راضی هستید؟


  ارتباط با تیــربــار مجــازی

  به همیار پلاس خوش آمدید!

  پست های الکترونیکی تارنما:

  info@hamyarplus.ir

  hamyarplus@gmail.ir

  آدرس اصلی ما:

  hamyarplus.ir

  دامنه کوتاه متصل:

  ww.rzr.ir

  ارتباط در تلگرام، سروش و ایتا:


  @hamyarplus


  https://eitaa.com/hamyarplus


  http://sapp.ir/hamyarplus


  ارسال پیام و نظرات و گزارشات  آمار سایت
 • کل مطالب : 1134
 • کل نظرات : 744
 • افراد آنلاین : 6
 • تعداد اعضا : 255
 • آی پی امروز : 21
 • آی پی دیروز : 123
 • بازدید امروز : 258
 • باردید دیروز : 2,534
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 8,123
 • بازدید ماه : 45,239
 • بازدید سال : 416,800
 • بازدید کلی : 4,364,960
 • کدهای اختصاصی
  تبلیغات

  هاست
  حرف دل شهدا..